Jdi na obsah Jdi na menu
 


něco o mě

Hezký den!

Pracuji v MŠ a práce je mým koníčkem. Ráda s Dětmi cvičím, využívám prvky jógy a ráda bych vám předala své zkušenosti a náměty k práci s dětmi. Od mládí jsem sportovala. Začínala jsem rytmikou, pak uměleckou gymnastikou a ve 13 letech jsem začala s košíkovou. Později jsem i trénovala minižákyně. Nic jsem nezmeškala a moc se mi nelíbí nábory předškolních dětí do sportovních klubů. Dítě předškolního věku by mělo mít pohyb všestranný, ne jednostraně zaměřený, kde jde ve většině případů o to, vyhrajeme.

Když už jsem nechtěla běhat po tělocvičně, začala jsem se věnovat dynamické józe. Začala jsem to zloušet s dětmi a cvičení s příběhy už mě provází 18 let, možná víc a děti to baví!

Nyní vedu semináře pro učitelky ve školce a ukazuji jim, jak to dělám já a jak se mi to osvědčilo. Ona teorie je krásná věc, ale často zjistíme, že v praxi je to o něčem jiném.

Ani vy se nemusíte bát pohybu. Pokud cvičíte každý den, jste pružné a po namáhavém dni vám cvičení přinese úlevu a odpočinek. Ale musíte se přemoci a zacvičit si i tehdy, když se vám do cvičení nechce.

Pokud budete mít zájem, některé zajímavosti a náměty vám tady zprostředkuji.

Máša